İşletme Sahipleri İçin Sosyal Medya Stratejileri

İşletme Sahipleri İçin Sosyal Medya Stratejileri

Eğer sosyal medyada ürün veya hizmet satmaya YENİ BAŞLADIYSAN veya satışlarından memnun değilsen bu eğitim tam sana göre.

İşletme sahipleri dijitalde ürün satmak için hızlı bir şekilde hesaplarını açıp satış yapmak istiyorlar ancak gözden kaçırdıkları çok şey oluyor. Bu güne kadar danışmanlık verdiğim iş yerlerinde gördüğüm kadarıyla çoğu iş işletme sahibi ne yapması gerektiğini bilmeden sosyal medyada satışa başlıyor. Bu şekilde başlangıçlarda maalesef istenen sonuçlar alınmadığı gibi maddi ve manevi kayıplar da yaşanıyor. Kayıpların temel sebebi de genelde strateji eksikliği…

Sosyal medyada nasıl satış yaparım? Sosyal medya hesabına yüklenen fotoğraflar ve videolar nasıl olması gerekir? Hesabında ne sıklıkla paylaşım yapmalısın? Mesajlarına nasıl cevap vermen gerekir? İnsanlar hesabını nasıl takibe alır ve nasıl müşterin olur. Web sitesi nasıl olmalı? Reklamları ben mi vermeliyim yoksa danışmana mı emanet etmem gerekir.

Bunun gibi soruların cevabını bulabileceğin içeriği çok dolu bir eğitim hazırladım. Özellikle dijitalde satış yaparken işini nasıl takip edebilirsin, işini emanet ettiğin insanları nasıl takip edersin, sana bir teklif öneri sunulduğunda nasıl değerlendirme yapıp karar verebilirsin gibi konuları konuştuğumuz bir eğitim. Eğitimin temel amacı sosyal medya hesabını yönetebilmeni sağlamak ve dijitalde işlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmeni sağlamak olacak.

Eğitim İçeriği

1 – Sosyal Medyada Satışa Başlama
2 – Instagram profili nasıl olmalı
3 – Reels videoları nasıl olmalı
4 – Post paylaşımları nasıl olmalı
5 –  Hikaye paylaşımlarının amacı ve nasıl hikaye paylaşımları nasıl olmalı.

 

Kurslara Gözat

X